Uued Idylla™ testid nüüd saadaval!

Uus Idylla™ EGFR Mutatsiooni Test (CE-IVD) on nüüd saadaval!

– 1 FFPE koelõik
– Võimeline detekteerima 51 kliiniliselt olulist mutatsiooni sõltuvalt rahvusvahelistest ravijuhistest (mutatsioonid eksonites 18, 19, 20 & 21)
– ≤ 5% tundlikkus*
– Proovist tulemuseni vaid 2.5 tunniga
– ≤ 2 minutit ettevalmistusaeg

Kopsuvähk on üks levinumaid vähitüüpe kogu maailmas. 85% kopsuvähi juhtudest moodustub mitteväikserakuline kopsuvähk (NSCLC). Täna kinnitatakse kopsuvähi diagnoos uurides EGFR mutatsioone. Mitmed mutatsioonid EGFR geenis on seotud kasvajavastase ravi tundlikkuse ja resistentsusega. ESMO jt. ravijuhiste järgi on kohustuslik uurida kopsuvähi mutatsioone EGFR geeni eksonites 18, 19, 20 ja 21.

Saadaval on uus test kolorektaalse vähi uuringuteks Idylla™ NRAS-CE IVD

– 1 FFPE koelõik
– Võimeline detekteerima 18 kliiniliselt olulist mutatsiooni sõltuvalt rahvusvahelistest ravijuhistest
– ≤ 5% tundlikkus*
– Proovist tulemuseni vaid 2 tunniga
– ≤ 2 minutit ettevalmistusaeg

Antud testi abil on kiirelt ja lihtsalt võimalik kindlaks teha spetsiifilised geenimutatsioonid, mis edendavad vähi arengut. See võimaldab õigeaegselt otsustada vähiravi valikute üle.

Umbes viis protsenti kõigist metastaseerunud kolorektaalvähijuhtudest on seotud NRAS mutatsioonidega. Idylla™ NRAS Mutation CE-IVD test tuvastab 18 NRAS mutatsiooni (koodonitelt 12, 13, 59, 61,117 ja 146) ühelt FFPE kasvajalõigult kahe tunniga ning testi ettevalmistamine võtab aega vaid kaks minutit.

Antud test on lisa Biocartise pärasoolevähi testide paneelile, mis koosneb kolmest CE märgistusega tahkest biopsia testist (nende kõigi abil on võimalik avastada 44 mutatsiooni ühelt FFPE kasvajalõigult) ning kahest vedela biopsia testist, mis on hetkel veel RUO (nende kaasabil on võimalik määrata 46 mutatsiooni otse 1 ml vereplpasmast).

Lisainfo ja tellimine:

mikk@inbio.ee või (+372) 5301 6661