Temperatuurikontrolli tehnoloogia professionaalidelt professionaalidele
Memmert on rohkem kui 60 aastat Saksa inseneride arendust, tehnoloogilist maailmataset ja usaldusväärne partner teadus-ning arendustegevuses. Temperatuurikontrolli tehnoloogia ja kuumutamis- ning jahutamissüsteemide järjepidev arendamine, läbimõeldud tootmise kontseptsioon ja kompromissitu kvaliteedi kontroll on teinud Memmert’ist ühe juhtivama tootja laboriseadmete alal kogu maailmas. Hoidmaks seda taset on Memmert pühendunud oma klientide soovide ja nõudmiste tagamisele kvaliteedi, usaldusväärsuse, täpsuse, dokumentatsiooni, ohutuse ja mugavuse osas.

Memmert’i põlvkonna 2012 seadmed on nutikate funktsioonidega ja mugavad kasutada.
Memmert’i põlvkonna 2012 seadmete üks tippsaavutusi on nende uus elegantne ekraan, mis on muutunud nutikamaks ja interaktiivsemaks võrreldes eelmise põlvkonna seadmetega. Lisaks ületamatule täpsusele ja usaldusväärsusele jagavad kaks ekraani mudelivarianti SingleDISPLAY ja TwinDISPLAY ühte ühist joont: kiire ja intuitiivne toimimine ainulaadse Memmert ControlCOCKPIT kontrolleri kaudu.

Puuduta, keera ja ongi töövalmis!
Termostaatseadmete juhtimine ja programmeerimine pole kunagi varem olnud lihtsam kui nüüd. Kõiki reguleeritavad parameetrid nagu temperatuur, suhteline niiskus, ventilaatori kiirust või väljuva õhu klapi asend, on võimalik seadistada kolme kiire sammu abil, ilma et oleks ohtu kuidagi eksida menüüsse. Seadmed näitavad töötamise ajal samaaegselt kuumutamise, ventilatsiooni ja õhuklapi asendi hetkeseisu, samuti ka aeg ja häiresignaalid on nähtavad samaaegselt teiste parameetritega.

Kvaliteedi tagamine on oluline kõikide laboriseadmete puhul
Meditsiinis ja farmaatsia ning toiduainete tööstuses spetsiaalselt välja töötatud rakenduste puhul, GMP ja GLP nõuetele vastavate laboriseadmete puhul on hädavajalik kvaliteedi kindlustamine. Memmert seadmed on võrguühenduse võimelised, neil on liidesed arvuti kaudu programmeerimiseks, neil on olemas temperatuuri kontrolli protsesside säilitamine ja väljatrüki võimalus, seadmed on võimelised dokumenteerima kõiki protsesse ning on manipulatsioonikindlad ja lihtsad kasutada.

Tooted:

Link Memmert’i kodulehele: Memmert 

Lisainfo ja tellimine:

inbio@inbio.ee

You must be logged in to post a comment.