Inna Mets

Tegevjuht


Telefon: (+372) 5595 8104
E-mail: inna@inbio.ee

Marian Tarrend

arendusjuht (lapsehoolduspuhkusel)


Telefon: (+372) 5346 0056
E-mail: marian@inbio.ee

Eva Karo

assistent


Telefon: (+372) 671 7787
E-mail: eva@inbio.ee

Kirsti Raadik

müügiassistent


Telefon: (+372) 504 7271
E-mail: kirsti@inbio.ee

Margot Kebbinau

tootejuht (lapsehoolduspuhkusel)
laboritarvikud, seadmed ja reagendid


Telefon: (+372) 5855 6572
E-mail: margot@inbio.ee

Piia Kivipõld

tootejuht
laboritarvikud, seadmed ja reagendid


Telefon: (+372) 5301 6661
E-mail: piia@inbio.ee

Carolin Falten

tootejuht (lapsehoolduspuhkusel)
Sartorius filtratsioon, veepuhastus, kaalud


Telefon: (+372) 522 7001
E-mail: carolin@inbio.ee

Tuuliki Biene

tootejuht (lapsehoolduspuhkusel)
molekulaardiagnostika, histoloogia, väikeseadmed ja-vahendid


Telefon: (+372) 513 9385
E-mail: tuuliki@inbio.ee

Sten Sild

tootejuht
Sartorius filtratsioon, veepuhastus, kaalud


Telefon: (+372) 5300 8032
E-mail: sten@inbio.ee

Karolis Šalčiūnas

tootejuht Leedus


Telefon: (+370) 6181 3567
E-mail: karolis@inbio.lt

Karlis Milbergs

tootejuht Lätis


Telefon: (+371) 2023 3076
E-mail: karlis@inbio.lv

Janis Mateuss

assistent Lätis


Telefon: (+371) 2703 7776
E-mail: janis@inbio.lv

Alvar Oja

hooldusinsener


Telefon: (+372) 5749 3989
E-mail: alvar@inbio.ee

Taavi Tammeveski

hooldusinsener


Telefon: (+372) 526 2325
E-mail: taavi@inbio.ee

Martin Koovit

logistik


Telefon: (+372) 5331 7080
E-mail: martin@inbio.ee

Armani Kohlin Howard

laoassistent


Monika Lajal

laoassistent