Inna Mets

Tegevjuht


Telefon: (+372) 5595 8104
E-mail: inna@inbio.ee

Maria Simmul

müügi- ja arendusjuht


Tel: (+372) 5353 8609
E-mail: maria@inbio.ee

Eva Karo

büroojuht


Telefon: (+372) 671 7787
E-mail: eva@inbio.ee

Kirsti Raadik

ostujuht


Telefon: (+372) 5197 7995
E-mail: kirsti@inbio.ee

Julia Gavrilova

tootejuht
molekulaardiagnostika laboriseadmed ja tarvikud


Telefon: (+372) 513 5829
E-mail: julia@inbio.ee

Lea Plinker

tootejuht
laboritarvikud ja reagendid


Telefon: (+372) 513 9385
E-mail: lea@inbio.ee

Kaie Päll

tootejuht
laboritarvikud, seadmed ja reagendid


Telefon: (+372) 5855 6572
E-mail: kaie@inbio.ee

Andrus Lehes

tootejuht
laboriseadmed ja tarvikud


Telefon: (+372) 5300 8032
E-mail: andrus@inbio.ee

Marian Tarrend

arendusjuht (lapsehoolduspuhkusel)


Telefon: (+372) 5346 0056
E-mail: marian@inbio.ee

Tuuliki Biene

tootejuht (lapsehoolduspuhkusel)
molekulaardiagnostika, histoloogia, väikeseadmed ja-vahendid


Carolin Falten

tootejuht (lapsehoolduspuhkusel)
Sartorius filtratsioon, veepuhastus, kaalud


Jurate Zujiene

müügijuht Leedus


Telefon: (+370) 6181 3567
E-mail: jurate@inbio.lt

Janis Mateuss

assistent Lätis


Telefon: (+371) 2703 7776
E-mail: janis@inbio.lv

Helena Tull

hooldusinsener


Telefon: (+372) 5341 4270
E-mail: helena@inbio.ee

Alvar Oja

BD seadmete hoolduspartner


Telefon: (+372) 5749 3989
E-mail: alvar@inbio.ee

Martin Koovit

logistik


Telefon: (+372) 5331 7080
E-mail: martin@inbio.ee

Monika Lajal

laoassistent


Telefon: (+372) 5340 7327
E-mail: monika@inbio.ee