Ettevõttest

InBio

InBio on aastast 1999 Baltikumi teadus-, meditsiini- ja tootmislaborite koostööpartner aparatuuri ja tarvikute müügi, paigalduse ja järelhoolduse valdkonnas.

Alates 2008. aastast omame ISO 9001 kvaliteedijuhtimissertifikaati.

InBio eesmärgiks on olla oma klientidele kasulik ja pikaajaline partner, meie tootejuhid omavad teaduskraadi ja on saanud põhjaliku tootekoolituse nende poolt müüdavate toodete osas.

Erilist tähelepanu pöörame müügijärgsele tehnilisele toele ja seadmete töökindluse säilimisele. InBio hooldusmeeskonna tööd hinnatakse kõrgelt nii meie klientide kui tootjafirmade poolt.

Oma toodete edasimüümise ja järelteeninduse on InBio hoolde usaldanud sellised tuntud firmad nagu Becton Dickinson, Perkin Elmer, Sartorius, Samsung jpt. Põhjalik loetelu meie toodete lehelt.

Meie meeskond on pühendunud, et iga klient leiaks sobiva lahenduse oma igapäevastele väljakutsetele ning oleks kursis uute ja efektiivsete võimalustega.

Igasugune tagasiside meie tegevuse kohta on igal ajal teretulnud! Meie töötajate kontaktid leiate siit

Ajaloost

1999. aastal asutasid Tallinnas 4 molekulaarbioloogi InBio OÜ. Lisaks laboritoodete edasimüümisele tegeleti järgnevate aastate jooksul ka tööstusliku biotehnoloogiaga (valkude ja antikehade tootmine) ning laborimööbli projektimüügiga.

Alates 2008. aastast on ettevõtte tegevusalaks peamiselt laboritarvikute ja seadmete maaletoomine, edasimüümine ja järelhooldus.

2014. aastal alustati aktiivset laienemist ja müügitööd Lätis ja Leedus, aasta lõpuks suurenes InBio meeskond enam kui kaks korda.

2015. aastal asutati Leedus tütarettevõte UAB InBio.

2016. aastal suurendati oluliselt tooteportfelli ning tehti lisainvesteeringuid meeskonna suurendamiseks ja koolitamiseks.

2017. aastal asutati Lätis tütarettevõte SIA InBio.