UUS! BD OneFlow solution

OneFlow

BD Biosciences koostöös EuroFlow Konsortiumiga on arendanud BD OneFlow lahenduse. Antud lahendus pakub leukeemiate ja lümfoomide immunofenotüpiseerimise standardiseerimiseks lihtsamat, tõhusamat ja efektiivsemat metodoloogiat.

BD OneFlow reagendid on ühes tuubis valmis kasutamiseks. Need võimaldavad kohest proovi värvingut.

Täpsem info on leitav tootja kodulehelt: http://www.bdbiosciences.com/eu/applications/clinical/blood-cell-disorders/oneflow-reagents/m/1641972/overview

EuroFlow™ workshop leiab aset 28. – 29. mail Kopenhaagenis. Kahepäevane workshop annab ülevaate põhilistest voolutsütomeetria standariseerimise aspektidest hematoloogias. Professor Dr. J.J.M. Van Dongen ja Professor Dr. Alberto Orfao esitlevad tulemusi ja uuendusi EuroFlow Konsortiumist.
Programm koosneb praktilisest workshopist alates instrumendi seadistamisest kuni andmeanalüüsini, lisaks diskussioonid selle kasutusest kliinilises diagnostikas.
Täpsem info registreerimise kohta: karin@inbio.ee või registreeri kohe: http://webform.bd.com/euroflow_workshop/?spMailingID=7633011&spUserID=OTY3NDEyMTk1NjQS1-&spJobID=660157770&spReportId=NjYwMTU3NzcwS0