Contacts

Kristi Suup – Assistant
Phone: (+372) 620 4350
E-mail: kristi@inbio.ee
-
Henri Vetevood – Purchase and Sales Assistant / Logistics
Phone: (+372) 620 4374
GSM: (+372) 53 407 327
E-mail: henri@inbio.ee
-
Karin Kõnd - Product Manager
Becton Dickinson Bioscences voolutsütomeetria, PCR reagendid ja testid, Diagnostilised kiirtestid
GSM: (+372) 513 9385
E-mail: karin@inbio.ee
-
Margarita Mürk – Product Manager
Patoloogiatarvikud, verevõtukatsutid, süstlad
GSM: (+372) 523 4237
E-mail: margarita@inbio.ee
-
Margot Kebbinau – Product Manager
BM Polyco, Corning, Axygen, Falcon, Gosselin, Deltalab, Nerbe Plus, Promega, Perkin Elmer, Pyrex, Scilabware, Unigloves.
Phone: (+372) 6717 787
GSM: (+372) 5855 6572
E-mail: margot@inbio.ee
 -
  Marite Ehrlich – Product Manager
Sartorius filtratsioon ja mikrobioloogia, IVF tarvikud.
GSM: (+372) 513 5829
E-mail: marite@inbio.ee
 -
Argo Vonk – Product Manager
Laboratory equipment and furniture. Benchmark Scientific, Biosan, ESCO, Kern, NÜVE, SHP-Steriltechnik AG, The Baker Company
Phone: (+372) 730 2205
GSM: (+372) 5331 7080
E-mail: argo@inbio.ee
 -
Atis Stals – Product Manager in Latvia
GSM: (+371) 2703 7776
E-mail: atis@inbio.ee
 -
Ruta Kondratiene – Product Manager in Lithuania
Tel: (+370) 6265 2382
E-mail: ruta@inbio.lt
-
Alvar Oja – Service Engineer
GSM: (+372) 57 493 989
E-mail: alvar@inbio.ee
-
Taavi Tammeveski – Service Engineer
GSM: (+372) 526 2325
E-mail: taavi@inbio.ee
-
Miina Martin - CEO
GSM: (+372) 56 560 050
E-mail: miina@inbio.ee
-
-
Tallinn office:
Akadeemia tee 15
Tallinn 12618                   Estonia
Phone +372 6204350
Fax +372 6204358
E-post: inbio@inbio.ee
Tartu office:
Tiigi 61b
Tartu 50410                     Estonia
Phone +372 7344109
GSM +372 5265788
E-post inbio@inbio.ee
Warehouse:
Laki 30
Tallinn 12915
Estonia
Phone: (+372) 620 4374
GSM: (+372) 53 407 327
Registration code 10565826
VAT No. EE100573110
SWIFT HABAEE2X
IBAN EE532200221012244086

Tallinn office

Akadeemia tee 15
Tallinn 12618
Estonia
Phone +372 6204350
Fax +372 6204358
E-post: inbio@inbio.ee

Tartu office

Tiigi 61b
Tartu 50410
Estonia
Phone +372 7344109
GSM +372 5265788
E-post inbio@inbio.ee